KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15464492
nr 1546 4492
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad PT, Familjen. Bildmått: 22x18 cm, yttermått inklusive ram: 52x41 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:54:44
1.200 kr
1.300 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin